Sayfalar

3 Nisan 2016 Pazar

SES BİR İKİ ÜÜÜÇ!Ha bugün ha yarın yazarım diye diye nasıl da ihmal ettim sevgili blogumu.
O nedenle, en azından bir ses vermek için geldim.

Çok fazla yoğunum son zamanlarda. Hayatımda çok değişik şeyler oluyor ve fazlasıyla koşturmaca içindeyim. Hal böyle olunca yazmaya fırsat bulamadım maalesef. Tatlı Pazartesi'leri bile yapamıyorum, bir süre daha düzenli yapamayabilirim. Ama sanat ve tasarım ile ilgili paylaşımlarımı takip etmek isteyenleri, Facebook'ta açtığım  Design, Creativity & Inspiration. adlı sayfama beklerim. Buraya görsel yüklemekten çok keyif alıyorum, eminim siz de bakmaktan keyif alacaksınız. ;)

Her neyse. :)
Sonuç olarak, nasılsın diye sorarsanız; Mutluyum, keyifliyim, bazen yorgunum, hayatın hızı ve süprizleri karşısında oldukça şaşkınım, bazen ülkenin durumundan dolayı çok çok üzgün ve kızgınım, bazen de sakin, yalın ve su gibi durgunum. Ama özetle, kendi hayatımız ve yuvamız içinde iyiyim, şükürler olsun.

Yalnız çok oburlaştım ve zararlı beslendim son zamanlarda, çok kilo aldım. Kollarımın Michelin lastiği kıvamına gelmek üzere olduğunu acı şekilde dank ettim ve bu pazartesi itibariyle güzel bir sağlıklı beslenme düzenine giriyorum. (Tamam susun, ne dediğinizi duyuyorum, hep pazartesi başlar, salı biter diyorsunuz di mi? Susunnn. Dinlemiyorum siziii. Tencerede kalan o hellimli makarnayı - bir de tulum peynirini - bir de bu geceden kalacak olan cipsleri bitirmeden diyete miyete gireceğimi sanıyorsanız yanılıyorsunuzzzz. :))) )

Şaka bir yana, bir arkadaşımdan koşu bandını alıyorum hafta içinde ve bundan sonra tempo tempo tempooo!
Hem yaz yaklaşıyor, hem de kocamın bana aldığı ve tek kelimeyle bayıldığım kırmızı elbisenin içine  inşallah evlilik yıldönümümüze kadar sığmak istiyorum.
Hadi bakalım inşallah. :)


An itibariyle, güzel bir cumartesi gecesinde, evimizi 90'ların şarkıları doldurmuşken, şarabımdan kocaman bir yudum alıyor ve her şeyin heeeepimiz için çok ama çok daha güzel olmasını diliyorum! (Hepimiz değil yahu, kötüler için değil, sadece iyiler için! ;)

Bundan sonra daha sık yazmaya çalışacağım. Elimden geleni yapacağım. Umarım başarabilirim. :)

Şimdi kaçıyorum.

Güzel pazarlar dilerimmm!

2 yorum:

 1. Eylül'cüğüm ben de bu aralar esskisi kadar sık blog ziyareti yapamıyorum, facebook sayfamı dondurdum, günde 10 şehit haberi varken, "şerefe", "filan ciğercideydik çok mutlu hissediyoruz" tarzı haberlere artık katlanamıyorum. :( kilonu takma canım, aldığın gibi verirsin:) sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh Müjde Abla'cığım ben de pek gezemedim blogları son zamanlarda.. Hatta sizin senaryo serilerinizi özellikle biriktidim, azar azar değil de, hepsini topluca okuyayım diye... Bakalım en kısa zamanda inşallah. :)
   Diğer konuda ise, ben kilomu değil de, iştahımı takıyorum aslında. :)) Normalde rahat kilo verebilen bir insanım ama normal şekilde yemeyi becerirsem. :)))
   Sevgiler.

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...